Contact voor samenwerken


Wilt u als bedrijf strategisch met ons samenwerken? Dat kan. Hieronder vindt u de contactinformatie.

Bent u op zoek naar een stagiair of heeft u een stageplek beschikbaar? Neem dan contact op met onze stagecoördinatoren.

Contactgegevens per mbo-sector

Business Studies
Marieke Kuijper
06 345 004 60
m.kuijper@rocvf.nl
Creatief & Cultureel http://www.franksandersakademie.nl
Nicole Carbijn
(020) 579 1800
n.carbijn@rocva.nl
Handel & Ondernemen
Annelein Greveling
06 18 22 23 07
a.greveling@rocva.nl
Horeca, Bakkerij & Facilitair
Contact Centrum
(020) 579 1600
Stagecoördinatoren vindt u hier
ICT
Peter Koorn
06 281 625 61
p.koorn@rocva.nl
International Studies
Nicky Schiphorst
06 8168 70 20
n.schiphorst@rocva.nl
Nicky Schiphorst
06 816 870 20
n.schiphorst@rocva.nl
Logistieke Dienstverlening
Michael Groen
06 248 937 54
m.groen@rocva.nl
Media & Vormgeving
Peter Koorn
06 281 625 61
p.koorn@rocva.nl
Sport
Bastiaan Plaizier
(020) 728 60 26
b.plaizier@rocva.nl
Techniek & Technologie
Roy te Slaa
r.teslaa@rocva.nl
Toerisme & Recreatie
Contact Centrum
(020) 579 1600
Stagecoördinatoren vindt u hier
Uiterlijke verzorging
Nicole Carbijn
(020) 579 1800
n.carbijn@rocva.nl
Veiligheid
Edwald Overing
06 163 752 62
e.overing1@rocvf.nl
Liesbeth Gamadia
(020) 579 75 09
l.gamadia@rocva.nl