Contact voor bedrijven

Wilt u als bedrijf met ons samenwerken? Dat kan. Hieronder vindt u de contactinformatie.

(Stagecoördinatoren vindt u hier)

Contactgegevens per mbo-sector

Creatief & Cultureel http://www.franksandersakademie.nl
Mirjam Riethof
(020) 579 18 17
m.riethof@rocva.nl
Handel & Ondernemen
Hanneke Koopmans
06 306 26 126
h.koopmans@rocva.nl
Horeca, Bakkerij & Facilitair
Hans Bijlsma
(020) 579 1600
h.bijlsma@rocva.nl
International Studies
Nicky Schiphorst
06 816 870 20
n.schiphorst@rocva.nl
Nicky Schiphorst
06 816 870 20
n.schiphorst@rocva.nl
Logistieke Dienstverlening
Nicky Schiphorst
06 816 870 20
n.schiphorst@rocva.nl
Sport
Peter Jansen
(020) 579 18 18
jpa.jansen@rocva.nl
Techniek & Technologie
Jos Kelbling
j.kelbling@rocva.nl
Toerisme & Recreatie
Hans Bijlsma
(020) 579 1600
h.bijlsma@rocva.nl
Uiterlijke verzorging
Mirjam Riethof
(020) 579 18 17
m.riethof@rocva.nl
Zorg & Welzijn
Liesbeth Gamadia
(020) 579 75 09
l.gamadia@rocva.nl