Stagecoördi-natoren

Stage-contactpersonen voor uw bedrijf bij het ROC van Amsterdam.
  • Administratief, Juridisch & Secretarieel

    Arjan Bonsema

    MBO College Noord
    Administratieve & Financiële Beroepen (niv. 3/4)
    (020) 579 13 85
    a.bonsema@rocva.nl

    Peter Bosland

    MBO College Amstelland
    Management Support (niv. 3/4)
    Administratieve & Financiële Beroepen (niv. 4)
    (020) 579 12 99
    p.bosland@rocva.nl

    Maaike Eek

    MBO College Zuidoost
    Secretariële opleidingen (niv. 3/4)
    (020) 579 10 00
    06 46 07 82 97
    m.eek@rocva.nl

    Mirte Hamers

    MBO College Noord
    Entree-opleidingen
    (020) 579 13 81
    06 241 521 10
    m.hamers@rocva.nl

    Reena Jhanjan

    MBO College Zuidoost
    Financiële Beroepen (niv. 3/4) 
    Juridisch-Administratief Dienstverlener (niv. 4)
    Marketing & Communicatie (niv. 4)
    (020) 579 11 45
    r.jhanjan@rocva.nl

    Dorothy de Randamie

    MBO College Zuid
    Juridische Dienstverlening
    06 349 326 30
    d.drandamie@rocva.nl

    Angela Roemer

    MBO College Amstelland
    MBO Recht (Juridische Dienstverlening) (niv. 4, BOL 16+ & BOL/BBL 23+)
    (020) 579 12 99
    a.roemer@rocva.nl

    Jethro Snip

    MBO College Noord
    Juridische Dienstverlening
    (020) 578 22 33
    06 487 269 18
    j.snip@rocva.nl

    Dick Spee

    MBO College Noord
    Administratieve & Financiële Beroepen (niv. 3/4)
    (020) 579 13 85
    d.spee@rocva.nl

    Karin Tijssen

    MBO College Zuid
    Juridische Dienstverlening
    06 349 32 622
    k.tijssen@rocva.nl

    Ivonne Wildschut

    MBO College Hilversum
    Secretariële opleidingen (niv. 2/3/4)
    (035) 689 20 44
    06 513 948 48
    i.wildschut@rocva.nl

    Karin van der Waard

    MBO College Amstelland
    MBO Recht (Juridische Dienstverlening) (niv. 4, BOL 16+ & BOL/BBL 23+)
    (020) 579 12 99
    k.vanderwaard@rocva.nl

    Cobie Wondergem

    MBO College Westpoort
    Administratieve & Financiële Beroepen (niv. 2/3/4) 
    Secretariële beroepen (niv. 2)
    (020) 579 15 29
    06 388 26 100
    c.wondergem@rocva.nl

  • Bouw, Infra en Onderhoud

    Arjan van de Kleut

    MBO College Noord
    Bouw (niv. 4)
    (020) 579 14 27
    06 421 285 24
    a.vandekleut@rocva.nl

    Bert van der Linden

    MBO College Noord

    Bouw (niv. 4)


    (020) 579 15 00
    06 248 301 16
    gwa.vdlinden@rocva.nl

  • Creatief & Cultureel

    Petra Josso

    MBO College Zuid
    Make-up Artist
    (020) 728 61 43
    p.josso@rocva.nl

  • Elektro & Installatietechniek

    Lester de Ceuninck van Capelle

    MBO College Westpoort
    Elektro- en Installatietechniek (niv. 2/3/4)
    (020) 579 14 46
    06 813 121 84
    lester@rocva.nl

    Marlous de Goede

    MBO College Westpoort
    Elektro- en Installatietechniek (niv. 2/3/4)
    06 274 76 893
    m.degoede@rocva.nl

    Mirte Hamers

    MBO College Noord
    Entree-opleidingen
    (020) 579 13 81
    06 241 521 10
    m.hamers@rocva.nl

  • Frank Sanders Akademie voor Musicaltheater

    Bas Groenenberg

    MBO College Zuid
    Frank Sanders Akademie voor Musicaltheater
    b.groenenberg@rocva.nl

  • Handel & Ondernemen

    Renee Groenendijk


    Internationale Handel / Groothandel 
    (06) 151 37 557
    rjm.groenendijk@rocva.nl

    Mirte Hamers

    MBO College Noord
    Entree-opleidingen
    (020) 579 13 81
    06 241 521 10
    m.hamers@rocva.nl

    Anique Immerzeel

    MBO College Hilversum
    Detailhandel (BOL)
    (06) 538 072 67
    a.immerzeel@rocva.nl

    Yvonne Kater

    MBO College Amstelland
    Detailhandel
    (06) 388 25 614
    y.kater@rocva.nl

    Willem van der Kooi

    MBO College Amstelland
    Handel (niv. 4)
    International Business Management & International Marketing Management (niv. 4 / bilingual / BTEC)
    (020) 579 12 99
    (06) 316 97 736
    w.vanderkooi@rocva.nl

    Fred Nielsen

    MBO College Westpoort
    Detailhandel (BOL/BBL) 
    (020) 579 14 00
    06 154 053 49
    f.nielsen@rocva.nl

    Sophia Veldhuizen

    MBO College Hilversum
    Detailhandel (BBL)
    (06) 388 25 545
    sa.veldhuizen@rocva.nl

    John Weerwind

    MBO College Noord
    Detailhandel (BOL) 
    (020) 579 14 71
    06 816 213 52
    jc.weerwind@rocva.nl

    Peter Weppner

    MBO College Zuidoost
    Detail- en groothandel, Manager Detailhandel, Commercieel Medewerker Binnendienst en Junior Account Manager (niv. 2/3/4)
    06 224 35 679
    p.weppner@rocva.nl

    Charita Zandgrond

    MBO College Zuidoost
    Entree Handel
    06 241 08 635
    c.zandgrond@rocva.nl

  • Horeca, Bakkerij & Facilitair

    Fatima Akalai

    MBO College Centrum
    Hotelmanagement
    06 388 256 83
    f.akalaihoulich@rocva.nl

    Keeswillem Bakker

    MBO College Airport
    Facilitair Luchthaven (niv. 3/4)
    (023) 569 36 00
    k.bakker2@rocva.nl

    Louis Bleeker

    Amsterdam
    Brood en Banket / Entree Horeca
    06 511 106 25
    l.bleeker@rocva.nl

    Theo van Rensch

    Amsterdam
    Koken / Gastheerschap / Facilitaire Dienstverlening
    06 102 05 085
    t.vanrensch@rocva.nl

    Angela Wijnmalen

    MBO College Hilversum
    Horeca Hilversum
    (035) 689 20 00
    a.wijnmalen@rocva.nl

    Peter van Zetten

    Amsterdam
    SUHO / Café / Bar
    06 511 123 71
    csp.vzetten@rocva.nl

  • ICT

    Daiyanara Adelina

    MBO College Zuidoost
    ICT (niv. 3/4)
    06 481 63 754
    d.adelina@rocva.nl

    John Bruinen

    MBO College Hilversum
    ICT-opleidingen
    (035) - 689 20 98
    j.bruinen@rocva.nl

    Channan de Paauw

    MBO College Amstelland
    Applicatieontwikkelaar (niv. 4)
    (020) 579 12 99
    06 557 00 468
    c.depaauw@rocva.nl

  • International Studies

    John Bosman

    MBO College Hilversum
    International Account Management (niv. 4 / bilingual / BTEC)
    06 386 83 607
    j.bosman@rocva.nl

    Nicolle Hoogerdijk

    MBO College Airport
    International Travel & Hospitality Management (niv. 4 / bilingual)
    (023) 569 36 54
    n.hoogerdijk@rocva.nl

    Willem van der Kooi

    MBO College Amstelland
    International Business Management & International Marketing Management (niv. 4 / bilingual / BTEC)
    (020) 579 12 99
    06 31 69 77 36
    w.vanderkooi@rocva.nl

    Jeroen Aakster

    MBO College Zuid
    Jean School (niv. 4 / Engelstalig)
    06 23 29 42 40
    j.aakster@rocva.nl / stage-mode@rocva.nl

  • Jan des Bouvrie College

    Kelly Woolmer

    MBO College Zuid

    (020) 579 1 700
    k.woolmer@rocva.nl

  • Luchthaven

    Paul Dat

    MBO College Airport
    Luchthavenlogistiek (Luchtvrachtspecialist)
    (023) 569 36 00
    06 137 71 916
    p.dat@rocva.nl

    Stephan Ekelschot

    MBO College Airport
    Luchthavenbeveiliging (BOL)
     
    (023) 569 36 00
    06 270 78 796
    s.ekelschot@rocva.nl

    Sjef Graafmans

    MBO College Airport
    Entree Luchthaven
    (023) 569 36 00
    06 461 67 880
    s.graafmans@rocva.nl

    René Hovestad

    MBO College Airport
    Aviation Operations Officer
    (023) 569 36 00
    r.hovestad@rocva.nl

    Walter Meerding

    MBO College Airport
    Vliegtuigtechniek
    (023) 569 36 00
    06 558 03 715
    w.meerding@rocva.nl

    Ilonka Rebergen

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess
    Hostingstage leerjaar 1 & 2 en Cateringstages Schiphol
    (023) 569 36 00
    06 137 20 489
    i.rebergen@rocva.nl

    Debby Regterink

    MBO College Airport
    Luchthavenbeveiliging (BBL)
    (023) 569 36 00
    06 270 34 885
    d.regterink@rocva.nl

    Brigit Schuringa

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess (Kwalificerende stage)
    (023) 569 36 00
    b.schuringa@rocva.nl

    Loes Schuurink

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess (Floorwalkstage Schiphol)
    (023) 569 36 00
    l.schuurink@rocva.nl

    Jos Tuijn

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess
    (TUI Cabin Crew Academy & BBL-traject)
    (023) 569 36 00
    06 517 826 00
    j.tuijn@rocva.nl

    Marlies Wambach

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess (Kwalificerende stage)
    (023) 569 36 00
    m.wambach@rocva.nl

    Jan Dalm

    MBO College Airport
    Vliegtuigtechniek
    (023) 569 36 00
    06 37 35 40 99
    j.dalm@rocva.nl

    Keeswillem Bakker

    MBO College Airport
    Facilitair Luchthaven (niv. 3/4)
    (023) 569 36 00
    k.bakker2@rocva.nl

  • Logistieke Dienstverlening

    Rob Bronsema

    MBO College Airport
    Locatie Kwadrantweg 11
    (06) 388 261 31
    r.bronsema@rocva.nl

    Ron Quaden

    MBO College Airport
    Locatie Kwadrantweg 11
    (020) 411 54 03
    06 424 517 27
    r.quaden@rocva.nl

  • Maintenance & Onderhoudstechniek

    Germen van de Kooij

    MBO College Westpoort

    Werktuigbouwkunde (niv. 4)


    (020 579 14 36
    06 151 459 10
    g.vanderkooij@rocva.nl

    Jozef Meijer

    MBO College Westpoort
    Werktuigbouwkunde (niv. 2/3)
    020 579 14 36
    06 271 299 87
    j.meijer@rocva

    Jan Dalm

    MBO College Airport
    Vliegtuigtechniek
    (023) 569 36 00
    06 37 35 40 99
    j.dalm@rocva.nl

  • Marketing, Economie & Sales

    Ali El Amraoui

    MBO College Zuid

    Evenementenorganisatie, Marketing & Communicatie


    (020) 579 18 86
    a.elamraoui@rocva.nl

    Peter Bosland

    MBO College Amstelland
    Marketing, Sales & Communicatie
    (020) 579 12 99
    06 532 36 855
    p.bosland@rocva.nl

    Maaike Eek

    MBO College Zuidoost
    Adviseur Bancaire Diensten / Schadeverzekeringen
    (020) 579 10 00
    06 460 78 297
    m.eek@rocva.nl

    Reena Jhanjan

    MBO College Zuidoost
    Marketing & Communicatie
    (020) 579 11 45
    r.jhanjan@rocva.nl

    Ivonne Wildschut

    MBO College Hilversum
    Bank- & Verzekeringswezen
    (035) 689 20 44
    06 513 948 48
    i.wildschut@rocva.nl

  • Media & Vormgeving

    Anneke Franken

    MBO College Hilversum
    Mediatechniek & Productie
    06 122 01 296
    a.franken@rocva.nl

    Petra Vonk

    MBO College Noord
    Mediavormgeving
    (020) 579 15 00
    06 453 66 320
    vonkp@rocva.nl

    Koen Wijngaard

    MBO College Noord
    Mediavormgeving
    (020) 579 15 00
    06 526 360 23
    k.wijngaard@rocva.nl

  • Metaal & Mechatronica

    Jozef Meijer

    Amsterdam
    Werktuigbouwkunde
    06 271 29 987
    j.meijer@rocva.nl

    Germen van de Kooij

    MBO College Westpoort
    Werktuigbouwkunde (niv. 4)
    (020) 579 14 36
    06 151 459 10
    g.vanderkooij@rocva.nl

  • Mobiliteitstechniek

    Mirte Hamers

    MBO College Noord
    Entree-opleidingen
    (020) 579 13 81
    06 241 521 10
    m.hamers@rocva.nl

    Bob de Ruiter

    MBO College Westpoort
    Auto(schade)techniek, Bedrijfsautotechniek, Tweewielertechniek (niv. 2/3/4)
    (020) 579 14 46
    b.druiter@rocva.nl

  • Mode & Jean School

    Jeroen Aakster

    MBO College Zuid
    Jean School (niv.4 / Engelstalig)
    (06) 232 94 240
    j.aakster@rocva.nl

    Wilma Koning

    MBO College Zuid
    Entree Fashion & Lifestyle
    (06) 816 21 334
    w.koninggebuis@rocva.nl

    Frans van Veen

    MBO College Hilversum
    Modetechniek
    (035) 689 2 000
    f.vanveen@rocva.nl

  • Rail

    Fatih Sahin

    MBO College Westpoort
    Machinistopleidingen
    (020) 579 14 36
    06 474 703 21
    f.sahin.rocva.nl

  • Sport & Johan Cruyff College

    Mathilde Huijser

    Amsterdam
    Sport & Bewegen
    m.huijser@rocva.nl

    Albert Smit

    MBO College Hilversum
    Sport & Bewegen
    (06) 282 166 89
    a.smit@rocva.nl

    Flowburo

    MBO College Zuid
    www.flowburo.nl
    020 579 18 25
    flowburo@rocva.nl

  • Technology, Engineering & Design

    Marietta Bruijns

    MBO College Hilversum
    Techniek
    (035) 689 20 78
    me.bruijns@rocva.nl

    Lester de Ceuninck van Capelle

    MBO College Westpoort
    Elektro- en Installatietechniek (niv. 2/3/4)
    (020) 579 14 46
    06 813 121 84
    lester@rocva.nl

    Germen van de Kooij

    MBO College Westpoort
    Werktuigbouwkunde (niv. 4)
    (020) 579 14 36
    06 151 459 10
    g.vanderkooij@rocva.nl

    Jan Dalm

    MBO College Airport
    Vliegtuigtechniek
    (023) 569 36 00
    06 37 35 40 99
    j.dalm@rocva.nl

  • Toerisme & Recreatie

    Auktje Alssema

    MBO College Hilversum
    Recreatie (Leisure)
    06 816 86 968
    a.alssema@rocva.nl

    Nicolle Hoogerdijk

    MBO College Airport
    Travel & Hospitality (niv. 3/4 / bilingual / BTEC)
     
    (023) 569 36 54
    n.hoogerdijk@rocva.nl

    Bas van der Meer

    Amsterdam
    Toerisme / Recreatie
    06 266 84 132
    b.vandermeer@rocva.nl

  • Uiterlijke Verzorging

    Ineke Burger

    MBO College Zuid
    Haarverzorging 
    06 295 21 691
    i.burger@rocva.nl

    Petra Josso

    MBO College Zuid
    Make-up Artist
    06 504 62 784
    p.josso@rocva.nl

    Evelien Randolfi

    MBO College Zuid
    Schoonheidsverzorging
    (020) 728 61 97
    e.randolfinooter@rocva.nl

    Lia Rempt

    Amsterdam
    Contractonderwijs
    (020) 579 17 71
    cmc.rempt@rocva.nl

    Carola de Vries

    MBO College Hilversum
    Haarverzorging
    (035) 689 20 12
    chk.dvries@rocva.nl

  • Zorg & Welzijn

    Jentina van Nederend


    Zorg & Welzijn MBO College Hilversum
    j.vannederend@rocva.nl

    Liesbeth Gamadia

    Amsterdam
    BPV-contactpersoon voor bedrijven
    (020) 579 75 09
    (06) 513 641 05
    des.gamadia@rocva.nl

    Marika Roethof

    Amsterdam
    BPV-coördinator (niv. 3/4)
    m.ruttenroethof@rocva.nl

    Nellie Blijdorp

    Amsterdam
    BPV-coördinator (niv. 1/2)
    (020) 728 50 22
    n.blijdorp@rocva.nl

    Petra Wissel

    Amsterdam
    BPV-coördinator (niv. 3/4)
    p.wissel@rocva.nl