Stagecoördi-natoren

Stage-contactpersonen voor uw bedrijf bij het ROC van Amsterdam.
  • Bouw, Infra en Onderhoud

    René Schuitemaker

    MBO College Noord
    Bouw (niv. 4)
    06 800 832 76
    r.schuitemaker@rocva.nl

  • Creatief & Cultureel

    Dillon Lewis

    MBO College Zuid
    PACT+
    Music Production
    d.ronde@rocva.nl

    Ayse Nur Salli

    MBO College Zuid
    PACT+ 
    Dans
    a.salli@rocva.nl

    Bram Vervenne

    MBO College Zuid
    PACT+
    Muziek
    b.vervenne@rocva.nl

    Jolanda van Vliet

    MBO College Zuid
    Allround Grimeur
    020 728 61 50
    j.vanvliet@rocva.nl

    Eva van Welzenis

    MBO College Zuid
    PACT+ 
    Theater
    e.vanwelzenis@rocva.nl

  • Elektro & Installatietechniek

    Annemarie Antonissen-Marcus

    MBO College Westpoort
    Elektro- en Installatietechniek (niv. 2/3/4)
    06 12 99 98 68
    a.antonissenmarcus@rocva.nl

    Mirte Hamers

    MBO College Westpoort
    Entree-opleidingen
    020 579 13 81
    06 241 521 10
    m.hamers@rocva.nl

    Jelmer Spoelstra

    MBO College Hilversum
    Techniek, niveau 4 Elektrotechniek
    035 689 20 00
    j.spoelstra@rocva.nl

  • Frank Sanders Akademie voor Musicaltheater

    Bas Groenenberg

    MBO College Zuid
    Frank Sanders Akademie voor Musicaltheater
    b.groenenberg@rocva.nl

  • Handel & Ondernemen

    Andrea Groenberg

    MBO College Zuidoost
    Retail & Business 20+
    Retailspecialist 20+
    Retailmanager 20+
    06 15 36 14 02
    a.groenberg@rocva.nl

    Micherloe Henriette

    MBO College Zuidoost
    Handel & Ondernemen (niveau 3/4)
    Commerciële opleidingen (niveau 3/4)
    Consulent Commerciële Arbeidsbemiddeling (Intercedent) (niveau 4)
    (020) 579 11 00
    06 18 77 50 22
    m.henriette@rocva.nl

    Anneke Franken Vulto

    MBO College Hilversum
    Smart Retail & Business
    06 122 01 296
    a.frankenpvulto@rocva.nl

    Esther Jetten / Randy Niekoop

    MBO College Westpoort
    BPV-consulenten
    Detailhandel (BOL/BBL) 
    020 579 14 00
    e.jetten@rocva.nl r.niekoop@rocva.nl

    Wilma Koning

    MBO College Zuid
    Entree Fashion & Lifestyle
    06 816 21 334
    w.koninggebuis@rocva.nl

    Willem van der Kooi

    MBO College Amstelland
    Handel (niv. 4), Int. Business Man. & Int. Marketing Man. (niv. 4 / bilingual / BTEC) Detailhandel
    020 579 12 99
    06 316 97 736
    w.vanderkooi@rocva.nl

    Liesbeth Krijgsman

    MBO College Noord

    06 - 53 92 80 97
    l.krijgsman@rocva.nl

    Tesca Servet

    MBO College Zuidoost
    Retailmedewerker (niveau 2)
    (020) 728 40 40
    06 34 65 13 84
    t.servet@rocva.nl

    John Weerwind

    MBO College Noord
    Detailhandel (BOL) 
    020 579 14 71
    06 816 21 352
    jc.weerwind@rocva.nl

    Maike Wesseling

    MBO College Zuidoost

    ROC Op Maat
    Entree Handel (niveau 1)
    Retailmedewerker (niveau 2)
    06 33 77 01 50
    m.wesseling@rocva.nl

    Thomas Wilms

    MBO College Zuidoost
    Entree Handel
    (020) 579 10 00
    06 23 69 39 29
    t.wilms@rocva.nl

  • Horeca, Bakkerij & Facilitair

    Keeswillem Bakker

    MBO College Airport
    Facilitair Luchthaven (niv. 3/4)
    023 569 36 00
    k.bakker2@rocva.nl

    Ilja Baron

    MBO College Centrum
    Culinair/Gastheerschap
     
    06 212 469 47
    i.baron@rocva.nl

    Kyra Berhitoe

    MBO College Airport
    Facilitaire Dienstverlening Luchthaven
    023 569 36 00
    06 43 17 77 01
    k.berhitoe@rocva.nl

    Frank Breuker

    MBO College Centrum
    Hotelmanagement
    020 579 16 00
    f.breuker@rocva.nl

    Joost Cremers

    MBO College Centrum

    Business Events & Hospitality / Facilitaire Dienstverlening 


    06 155 515 09
    j.cremers@rocva.nl

    Maartje Hogenes

    MBO College Centrum
    Brood en Banket
    06 511 139 49
    m.hogenes@rocva.nl

    Sandra Langenberg

    MBO College Centrum
    Toerisme en Recreatie
    06 499 034 04
    s.langenbergjak@rocva.nl

    Grietje van der Mossel

    MBO College Centrum
    Horeca, Bakkerij & Facilitair
    06 490 618 30
    g.vandermossel@rocva.nl

    Angela Wijnmalen-Morsink Vollenbroek

    MBO College Hilversum
    Horeca
    035 689 20 19
    06 513 93 927
    a.wijnmalen@rocva.nl

  • ICT

    Brigitte Buskermolen

    MBO College Hilversum
    ICT-opleidingen
    035 - 689 20 41
    b.buskermolen@rocva.nl stagebureauicthilversum@rocva.nl

    Sarah Droge

    MBO College Zuidoost
    ICT-opleidingen
    06 24 20 70 24
    s.droge@rocva.nl of stagebureauict-zo@rocva.nl

    Theo Monincx

    MBO College Amstelland
    Applicatieontwikkelaar (niv. 4)
    t.monincx@rocva.nl

    Janice Rellum-Overloon

    MBO College Zuidoost
    Medewerker Facilitaire Dienstverlening / ICT (niv 2)
    020-5791293
    j.rellumoverloon@rocva.nl

  • International Studies

    Jeroen Aakster

    MBO College Zuid
    Jean School (niv. 4)
    06 232 94 240
    j.aakster@rocva.nl

    Anneke Franken-Vulto

    MBO College Hilversum
    Business Studies
    Juridisch, Marketing & Communicatie
    (020) 728 80 12
    06 122 01 296
    a.franken@rocva.nl | stagebureaubc@rocva.nl

    Nicolle Hoogerdijk

    MBO College Airport
    International Travel & Hospitality Management (niv. 4 / bilingual)
    023 569 36 54
    n.hoogerdijk@rocva.nl

    Willem van der Kooi

    MBO College Amstelland
    International Business Management & International Marketing Management (niv. 4 / bilingual / BTEC)
    06 31 69 77 36
    w.vanderkooi@rocva.nl

  • Jan des Bouvrie College

    Haidy Scholsberg

    MBO College Zuid

    020 579 17 00
    06 24 57 65 19
    h.scholsberg@rocva.nl

  • Legal, Finance & Business Support

    Peter Bosland

    MBO College Amstelland
    Management Support (niveau 4)
    Financiële Beroepen (niveau 4)
    Marketing (niveau 4)
    020 579 12 99
    06 441 18 164
    p.bosland@rocva.nl

    Maaike Eek

    MBO College Zuidoost
    Management Support (niv.3/4)
    020 579 10 00
    06 46 07 82 97
    m.eek@rocva.nl

    Santusia Fernald

    MBO College Westpoort
    Administratieve & Financiële Beroepen (niv. 2/3/4) 
    Management Support (niv. 3/4)
    (020) 72 82 151
    s.fernald@rocva.nl

    Anneke Franken-Vulto

    MBO College Hilversum
    Jur. Admin. Dienstverlener, Medew. Marketing en Communicatie
    (020) 728 80 12
    06 122 01 296
    a.franken@rocva.nl | stagebureaubc@rocva.nl

    Mirte Hamers

    MBO College Noord
    Entree-opleidingen
    020 579 13 81
    06 241 521 10
    m.hamers@rocva.nl

    Reena Jhanjan

    MBO College Zuidoost
    Business Support (niveau 3) 
    Finance (niveau 3/4) 
    Legal, Insurance & HR Services Specialist (Juridisch, HRM & Verzekeringen) (niveau 4)
    020 579 11 45
    06 27 36 83 49
    r.jhanjan@rocva.nl

    Ayse Kara

    MBO College Amstelland
    MBO Recht (Juridische Dienstverlening) (niv. 4, BOL 16+ & BOL 23+)
    (020) 728 73 03
    a.kara@rocva.nl

    Femke Negenman

    MBO College Noord
    Legal, Finance & Business Support
    f.negenman@rocva.nl

    Sandra Nortan

    MBO College Hilversum
    Business Studies, Administratie, Secretarieel
    (020) 728 80 12
    s.nortan2@rocva.nl | stagebureaubc@rocva.nl

    Dorothy de Randamie

    MBO College Zuid
    Legal, Insurance & HR Services Specialist (Juridisch, HRM & Verzekeringen) (niv.4); Assistant Business Services (niv. 2)
    06 349 32 630
    d.drandamie@rocva.nl

    Tesca Servet

    MBO College Zuidoost
    Assistant Business Services (Office Assistant & Financieel) niveau 2 
    (020) 728 40 40
    06 34 65 13 84
    t.servet@rocva.nl

    Dick Spee

    MBO College Noord
    Administratieve & Financiële Beroepen (niv. 3/4)
    020 579 13 85
    d.spee@rocva.nl

    Karin Tijssen

    MBO College Zuid
    Juridische Dienstverlening
    06 349 32 622
    k.tijssen@rocva.nl

  • Logistieke Dienstverlening

    Paul Dat

    MBO College Airport
    Locatie Diamantlaan 29
    2132 WV Hoofddorp
    023 569 36 00
    06 137 71 916
    p.dat@rocva.nl

    Maike Wesseling

    MBO College Zuidoost
    ROC op Maat
    Entree logistiek (niv. 1)
    06 33 77 01 50
    m.wesseling@rocva.nl

  • Luchthaven

    Keeswillem Bakker

    MBO College Airport
    Facilitair Luchthaven (niv. 3/4)
    023 569 36 00
    k.bakker2@rocva.nl

    Kyra Berhitoe

    MBO College Airport
    Facilitaire Dienstverlening Luchthaven
    023 569 36 00
    06 43 17 77 01
    k.berhitoe@rocva.nl

    Maurice Bernaards Michel Sneekes

    MBO College Airport
    Aviation Operations

    Maurice Bernaards:
    06 126 88 794 m.bernaards@rocva.nl
    Michel Sneekes:
    06 231 70 904    n.sneekes@rocva.nl

    Paul Dat

    MBO College Airport
    Luchthavenlogistiek (Luchtvrachtspecialist)
    023 569 36 00
    06 137 71 916
    p.dat@rocva.nl

    Eline Daudey – van der Meulen

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess
    Eindstage
    023 569 36 00
    e.daudeyvandermeulen@rocva.nl

    Judesca Enthoven

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess
    Servicestage leerjaar 1 of 2
    023 569 36 00
    j.enthoven@rocva.nl

    Sjef Graafmans

    MBO College Airport
    Entree Luchthaven
    023 569 36 00
    06 461 67 880
    s.graafmans@rocva.nl

    Jacco Heenk

    MBO College Airport
    Luchthavenbeveiliging
    023 569 36 00
    06 15 53 84 00
    j.heenk@rocva.nl

    Zdenka van der Kamp

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess
    Catering praktijkleren Schiphol leerjaar 1 
    023 569 36 00
    z.vanderkamp@rocva.nl

    Ben Pietersma

    MBO College Airport
    Vliegtuigtechniek
    06 18 80 03 79
    b.pietersma@rocva.nl

    Debby Regterink

    MBO College Airport
    Luchthavenbeveiliging (BBL)
    023 569 36 00
    06 270 34 885
    d.regterink@rocva.nl

    Loes Schuurink

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess
    Floorwalk praktijkleren Schiphol leerjaar 1 en 2
    023 569 36 00
    l.schuurink@rocva.nl

    Anita Stolvoort

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess
    Servicestage leerjaar 1 of 2
    023 569 36 00
    a.stolvoort@rocva.nl

    Jos Tuijn

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess
    (TUI Cabin Crew Academy & BBL-traject)
    023 569 36 00
    06 517 82 600
    j.tuijn@rocva.nl

    Arlene Voogd-Moreira

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess
    Hostess praktijkleren leerjaar 1 & 2
    023 569 36 00
    a.voogdmoreira@rocva.nl

    Marlies Wambach

    MBO College Airport
    Steward / Stewardess
    Eindstage
    023 569 36 00
    m.wambach@rocva.nl

  • Marketing, Communication & Events

    Peter Bosland

    MBO College Amstelland
    Marketing, Sales & Communicatie
    020 579 12 99
    06 532 36 855
    p.bosland@rocva.nl

    Maaike Eek

    MBO College Zuidoost
    Medewerker Marketing & Comm. (niv. 4)
    Medewerker Evenementenorganisatie (niv. 4)
    Medewerker Bancaire Diensten (niv. 4)
    020 579 10 00
    06 460 78 297
    m.eek@rocva.nl

    Anneke Franken-Vulto

    MBO College Hilversum
    Business Studies
    Juridisch, Marketing & Communicatie
    (020) 728 80 12
    06 122 01 296
    a.franken@rocva.nl | stagebureaubc@rocva.nl

    Jantine Hendriks

    MBO College Zuid
    Marketing & Communicatie
    020 728 60 08
    j.hendriks1@rocva.nl

    Iedje Hoonhout

    MBO College Zuid
    Event Producer
    06 443 16 659
    i.hoonhout@rocva.nl

    Sandra Nortan

    MBO College Hilversum
    Business Studies, Administratie, Secretarieel
    (020) 728 80 12
    s.nortan2@rocva.nl | stagebureaubc@rocva.nl

  • Media & Vormgeving

    Annemarie Vermeij

    MBO College Hilversum
    Media
    06 118 36 844
    a.vermeij@rocva.nl

    Koen Wijngaard

    MBO College Noord
    Mediavormgeving
    020 579 15 00
    06 526 36 023
    k.wijngaard@rocva.nl

  • Metaal & Mechatronica

    Germen van de Kooij

    MBO College Westpoort
    Werktuigbouwkunde (niv. 4)
    020 579 14 36
    06 151 45 910
    g.vanderkooij@rocva.nl

    Jozef Meijer

    Amsterdam
    Werktuigbouwkunde
    06 271 29 987
    j.meijer@rocva.nl

  • Mobiliteitstechniek

    Jelle Haanstra

    MBO College Westpoort (NexTechnician)
    Mobiliteitstechniek
    06 - 292 646 03
    j.haanstra@rocva.nl

    Mirte Hamers

    MBO College Westpoort
    Entree-opleidingen
    020 - 579 13 81
    06 - 241 521 10
    m.hamers@rocva.nl

    Harold Struik

    MBO College Hilversum
    Motorvoertuigentechniek
    020 - 728 86 78
    h.struik@rocva.nl

  • Mode & Jean School

    Jeroen Aakster

    MBO College Zuid

    Stagebureau Mode & Jean School
    Basismedewerker Fashion (N2)  


    (020) 728 68 42
    j.aakster@rocva.nl

    Esther Hellendoorn

    MBO College Zuid

    Stagebureau Mode & Jean School 
    Fashion Designer (N4)  


    (020) 728 68 42
    e.hellendoorn@rocva.nl

    Germaine Hollander- van der Ploeg

    MBO College Zuid

    Stagebureau Mode & Jean School
    (Assistant)Fashion Tailor (N3 & N4)


    (020) 728 68 42
    g.vanderhollandervanderploeg1@rocva.nl

  • Onderhoudstechniek

    Annemarie Antonissen-Marcus

    MBO College Westpoort
    Onderhoudstechniek (niv. 2/3/4)
    06 12 99 98 68
    a.antonissenmarcus@rocva.nl

    Helmut Gortworst

    MBO College Hilversum
    Werktuigbouwkunde, Mechatronica, Installatietechniek
     
    020 728 86 68
    h.gortworst@rocva.nl

    Germen van de Kooij

    MBO College Westpoort

    Werktuigbouwkunde (niv. 4)


    020 579 14 36
    06 151 45 910
    g.vanderkooij@rocva.nl

    Jozef Meijer

    MBO College Westpoort
    Werktuigbouwkunde (niv. 2/3)
    020 579 14 36
    06 271 29 987
    j.meijer@rocva

  • Rail

    Fatih Sahin

    MBO College Westpoort
    Machinistopleidingen
    020 579 14 36
    f.sahin.rocva.nl

  • Sport & Johan Cruyff College

    Marijke de Haan

    MBO College Zuid
    Johan Cruyff College, Sport & Business
    020 728 60 70
    m.dehaan2@rocva.nl

    Albert Smit

    MBO College Hilversum
    Sport & Bewegen
    035 689 20 00
    06 282 16 689
    a.smit@rocva.nl

    Raphaela van der Vlies

    MBO College Zuid
    Sport & Bewegen Zuid
    06 12 34 27 98
    r.vandervlies@rocva.nl

    Ruud de Vries

    Amsterdam
    Sport & Bewegen
    r.devries@rocva.nl

    Patrick De Wildt

    MBO College Zuid
    Johan Cruyff College, Sport & Coaching
    020 579 18 75
    p.dewildt@rocva.nl

    Janice Rellum-Overloon

    MBO College Zuidoost
    Medewerker Sport & Recreatie (niveau 2)
    020-579 1293
    j.rellumoverloon@rocva.nl

  • Technology, Lab, Engineering & Design

    Joulad Abdessalami

    MBO College Hilversum
    Metaal, niveau 2/3
    020 728 85 30
    j.abdessalami@rocva.nl

    Annemarie Antonissen-Marcus

    MBO College Westpoort
    Technology, Engineering & Design 
    06 12 99 98 68
    a.antonissenmarcus@rocva.nl

    Germen van de Kooij

    MBO College Westpoort
    Werktuigbouwkunde (niv. 4)
    020 579 14 36
    06 151 45 910
    g.vanderkooij@rocva.nl

  • Toerisme & Recreatie

    Sandra Langenberg-Jak

    MBO College Centrum
    Toerisme en Recreatie 
    s.langenbergjak@rocva.nl

    Nicoline Smeele

    MBO College Airport
    Travel & Hospitality (niveau 3/4 / bilingual)
     
    023 569 36 54
    n.smeele@rocva.nl

  • Uiterlijke Verzorging

    Ineke Burger

    MBO College Zuid
    Haarverzorging 
    06 295 21 691
    i.burger@rocva.nl

    Evelien Randolfi

    MBO College Zuid
    Schoonheidsverzorging
    06 290 88 022
    e.randolfinooter@rocva.nl

    Lia Rempt

    Amsterdam
    Contractonderwijs
    020 579 17 71
    cmc.rempt@rocva.nl

    Gemma Rietveld

    MBO College Hilversum
    Haarverzorging
    035 689 20 00
    g.rietveld@rocva.nl

    Jolanda van Vliet

    MBO College Zuid
    Allround Grimeur
    020 728 61 50
    j.vanvliet@rocva.nl

  • Veiligheid

    Jacco Heenk

    MBO College Airport
    Luchthavenbeveiliging
    023 569 36 00
    06 15 53 84 00
    j.heenk@rocva.nl

    Tim Loef

    MBO College Zuidoost
    Beveiliger (niv.2), Aankomend Coörd. Bev. (niv.3), Bev. (Kon Marechaussee), Bev gevangenis; Havenbeveiliger
    (020) 579 11 11
    06 193 10 361
    t.loef@rocva.nl

    Marcel Schouwerwou

    MBO College Zuidoost
    Veiligheid & Vakmanschap Grondoptreden (niv. 2 en 3)
    Veiligheid & Vakmanschap ICT (niv. 3)
    (020) 579 10 00
    (020) 728 10 52
    m.schouwerwou@rocva.nl

    Guus Stavenuiter

    MBO College Zuidoost
    Veiligheid & Vakmanschap Grondoptreden (niveau 2 en 3)
    Veiligheid & Vakmanschap ICT (niveau 3)
    020 579 1000
    06 22 98 21 94
    g.stavenuiter@rocva.nl

    Karsten van Wordragen

    MBO College Zuidoost
    Handhaver Toezicht en Veiligheid (niveau 3)
    020 579 1000

  • Zorg & Welzijn

    Astrid Woldberg Oudejans

    MBO College Hilversum
    Stagemakelaar Doktersassistent niveau 4
    06-820 827 97
    a.woldberg@rocva.nl

    Babette Oudes

    MBO College Hilversum
    BPV studentbegeleider Helpende zorg en welzijn niveau 2
    b.oudes@rocva.nl

    Cathy de Jong-Bakker

    MBO College Hilversum
    Relatiebeheer Pedagogisch werk niveau 3 en 4
    c.dejongbakker@rocva.nl

    Ching-Men Leung

    MBO College West
    Entree Zorg & Welzijn
    06 558 98 415
    c.leung@rocva.nl

    Clémence van der Heiden

    MBO College Hilversum
    Coördinator Leven lang ontwikkelen Pedagogisch werk en onderwijsassistent
    c.vanderheiden@rocva.nl

    Eva van Zandbeek

    MBO College Hilversum
    BPV coördinator Pedagogisch werk niveau 3 en 4 en Onderwijsassistent niveau 4
    e.vanzandbeek@rocva.nl

    Ilse Schoorl

    MBO College Hilversum
    Contactpersoon Zorg niveau 2, Helpende zorg en welzijn
    i.Schoorl@rocva.nl

    Jentina van het Nederend

    MBO College Hilversum
    BPV coördinator Maatschappelijke zorg en Verzorgende Niveau 3/4 
    j.vanhetnederend@rocva.nl

    Judith de Haan

    MBO College West
    Laboratoriumopleidingen
    (020) 579 73 90
    j.dehaan@rocva.nl

    Lisa de Kok

    MBO College Hilversum
    Relatiebeheerder Maatschappelijke zorg niveau 3-4
     
    l.dekok1@rocva.nl

    Lodewien Dikker

    MBO College Hilversum
    Contactpersoon Welzijn niveau 2.  Relatiebeheer en Leven lang ontwikkelen , Helpende zorg en welzijn
    l.dikker@rocva.nl

    Maike Wesseling

    MBO College Zuidoost
    Entree dienstverlening en zorg (niv. 1)
    06 33 77 01 50
    m.wesseling@rocva.nl

    Martine Vaandrager

    MBO College Hilversum
    BPV coördinator Pedagogisch werk niveau 3 en 4 en Onderwijsassistent niveau 4
    m.vaandrager@rocva.nl

    Samantha van Veen

    MBO College Hilversum
    BPV-coördinator Verpleegkunde niveau 4
    s.vanveen@rocva.nl

    Sandra Lodewijk

    MBO College Hilversum
    BPV-coördinator Startersstudies niveau 1 en 2. Productief leren, entree en brede niveau 2 opleiding
    s.Lodewijk@rocva.nl

    Stagebureau MBO College West

    MBO College West
    Voor al uw vragen betreffende de stage.
    BPV-gids MBO College West 2022-2023
    020 579 73 30
    bpvbureaumbocollegewest@rocva.nl

    Sven van der Zaken

    MBO College Hilversum
    Relatiebeheer Onderwijsassistent niveau 4
    s.vanderzaken@rocva.nl

    Tesca Servet

    MBO College Zuidoost
    Dienstverlening Helpende Zorg & Welzijn niveau 2 
    (020) 728 40 40
    06 34 65 13 84
    t.servet@rocva.nl

    Thomas Wilms

    MBO College Zuidoost
    Entree-opleidingen
    Assistent Dienstverlening & Zorg (niv. 1)
    (020) 579 10 00
    06 23 69 39 29
    t.wilms@rocva.nl