Wie is wie - MBO College Zuidoost

Het team van medewerkers van MBO College Zuidoost werkt continu aan vernieuwend onderwijs. Altijd met ruimte voor suggesties en ideeën. Heb je vragen over het onderwijs, zie je samenwerkingskansen of heb je een klacht? Kijk hieronder wie je waarvoor kunt benaderen.

» Opleidingen
» Overstapcoach (vo-mbo en mbo-mbo)
» Loopbaan Expertise Centrum
» Samenwerkingskansen
» Suggesties of klacht
» PR & Communicatie
» Ondersteunende Diensten
» Directie

Opleidingen

Heb je vragen over een opleiding? Neem dan contact op met de opleidingsmanager. Voor vragen over de begeleiding van studenten, kun je contact opnemen met de zorgcoördinator.

MBO College Zuidoost biedt onderstaande opleidingsrichtingen aan:
 

Entree & Serviceberoepen
Zorgcoördinator
Kees van Woensel - k.vanwoensel@rocva.nl

Opleidingsmanager
Sander Dol - s.dol@rocva.nl
 
Business Studies
Zorgcoördinator Financiële Dienstverlening / Management Support
Alice Hung - a.hung@rocva.nl
 
Zorgcoördinator Juridisch-Administratieve Beroepen
Kaoutar Boutasaa - k.boutasaa2@rocva.nl
 
Zorgcoördinator Marketing, Communicatie & Evenementen
Fatima Asafiati - f.asafiati@rocva.nl
 
Opleidingsmanager
Hanane Hamtach - h.hamtach@rocva.nl
 
Handel & Ondernemen
Zorgcoördinator
Jeff Foss - j.foss@rocva.nl

Zorgcoördinator retailopleidingen niveau 3 + 4
Samira El Messaoudi - s.elmessaoudi@rocva.nl

Opleidingsmanager a.i.
Marijke Beckers - m.beckers1@rocva.nl

ICT
Zorgcoördinator
Chaima Rhallouch - c.rhallouch@rocva.nl

Opleidingsmanager
Sarah Droge - s.droge@rocva.nl

Veiligheidscollege
Zorgcoördinator (VeVa en Beveiliging)
Daniëlle Groot - d.groot@rocva.nl

Zorgcoördinator (Handhaver Toezicht & Veiligheid en Beveiliging)

Lisa-Jane Derks - l.derks@rocva.nl

Opleidingsmanager
Jean-Paul Jager - j.jager1@rocva.nl

Retail & Business
Zorgcoördinator
Christian van Soomeren - c.vansoomeren@rocva.nl

Opleidingsmanager a.i.
Marijke Beckers - m.beckers1@rocva.nl

Izone
Opleidingsmanager
Nina Maria - n.maria@rocva.nl

ROC Op Maat
Zorgcoördinator
Meredith Hardenberg - m.hardenberg@rocva.nl

Opleidingsmanager
Ron Nooitmeer - r.nooitmeer@rocva.nl 

Overstapcoach

De overstapcoach is de gesprekspartner voor vo-scholen.  
 
Heb je vragen over de overstap van vmbo naar MBO College Zuidoost. Neem dan contact op met Imke Wensma - i.wensma@rocva.nl
 
Volg je momenteel een mbo-opleiding, maar wil je een switch maken naar een andere mbo-opleiding? Neem dan contact op met Naima Absane - n.absane@rocva.nl 

Loopbaan Expertise Centrum (LEC)

Bij het LEC kun je terecht voor informatie over studiefinanciering, -advies en begeleiding. Maar ook voor informatie over passend onderwijs en extra begeleiding van studenten (bijvoorbeeld bij dyslexie/dyscalculie).

Heb je vragen, neem dan contact op met Prajna Gouwerok, Hoofd LEC - p.gouwerok@rocva.nl

Samenwerkingskansen

MBO College Zuidoost werkt intensief samen met het bedrijfsleven. Heb je vragen over stages of wil je met ons van gedachten wisselen over een bijdrage aan ons ondernemend en uitdagend onderwijs? Link gaat graag met je in gesprek! - link@rocva.nl

Suggesties of klacht?

Suggesties
MBO College Zuidoost staat altijd open voor suggesties en ideeën. Heb je een suggestie of een innovatief idee, laat het ons weten! Stuur een e-mail naar mbocollegezuidoost@rocva.nl

Klacht
Het is belangrijk dat de sfeer op school prettig is. En daar zetten we ons allemaal voor in. Heb je klachten over je opleiding, stage of school? Dan verwachten wij dat je die altijd eerst zelf probeert op te lossen. Als je een klacht hebt, bespreek die dan met je docent, je coach of je loopbaanbegeleider. Als jullie er niet uitkomen, dan kun je ook naar je opleidingsmanager (zie contactgegevens bij ‘opleidingen’). Of stuur je klacht naar mbocollegezuidoost@rocva.nl
 
De vertrouwenspersoon
Als je te maken hebt met ongewenst gedrag, dan kan de vertrouwenspersoon je helpen. Voorbeelden van ongewenst gedrag zijn: seksuele intimidatie, agressie, geweld, pesten, bedreiging of discriminatie. Wat doet de vertrouwenspersoon? Een vertrouwenspersoon neemt jouw klacht serieus. De vertrouwenspersoon vangt je op, luistert naar je en zoekt samen met jou naar een oplossing. Je klacht wordt in vertrouwen behandeld, de vertrouwenspersoon doet niets wat jij niet wilt. Je kunt een e-mail sturen naar: vertrouwenspersonenzuidoost@rocva.nl

PR & Communicatie

Ben je van de pers? Of docent/mentor/decaan van een vo-school? Heb je een vraag over de Studentenraad of ben je een oud-student? Of heb je andere vragen? Neem dan contact op met de afdeling PR & Communicatie. Wij helpen je graag.
 
Sheila van der Duin
Persvoorlichter MBO College Zuidoost
Communicatieadviseur interne communicatie / externe relaties
s.vanderduin@rocva.nl
 
José Hoffmans
Contactpersoon vo-scholen
Communicatieadviseur werving
j.hoffmans@rocva.nl

Ondersteunende Diensten

Afdeling Facilitair
Heb je vragen op over ons schoolgebouw? Dan kun je contact opnemen met onze Facilitair Managers.  
Merte van Hees - m.vanhees@rocva.nl
Sureyya Yurtay - s.yurtay@rocva.nl
 
Afdeling Financiën
Heb je vragen over (de status van) een factuur, neem dan contact op met de afdeling Financiën.
financiencollegezuidoost@rocva.nl
 
Personeel & Organisatie
Ben je benieuwd welke vacatures er momenteel zijn? Of wil je in onze organisatie stage lopen? Neem dan contact op met de afdeling Personeel & Organisatie.
hrmzuidoost@rocva.nl

Directie

Navid Madani
Directievoorzitter

Britta de Jong
Directeur Onderwijs

Odette Vermeulen
Directeur Bedrijfsvoering

directiesecretariaatzuidoost@rocva.nl