
Interactief ontwerpen met BIM
- niveau5
- typeCursus
- duur20 weken
Ben je al een tijdje werkzaam in de bouw- of installatietechniek of heb je (net) een opleiding in die richting afgerond? En wil je graag de overstap maken naar digitaal bouwen? Dan brengt deze cursus je verder in je ambitie en carrière.
In deze cursus leer je met BIM-modellen (Bouw Informatie Model/ Bouw Informatie Management) de raakvlakproblemen te vinden om fouten op de bouwplaats voor te zijn. Ook leer je hoe je moet coördineren in het bouwproces, zodat je beter kan communiceren met alle bouwpartners. Daarnaast creëer je een BIM 3D-model in het tekenprogramma Revit.
De cursus is ook interessant voor bedrijven die gewend zijn om te werken met bestekken. Door dat te doen met BIM-methodieken is er veel tijd te winnen. Deze opleiding geeft jouw bedrijf de kans om projecten die in BIM worden uitgevraagd te kunnen uitvoeren.
Wil je meer weten over deze cursus? Klik dan hieronder op 'Lees meer'.
Deel deze pagina
Jouw taken en verantwoordelijkheden
Je leert hoe het BIM-proces in de bouw werkt. Ook leer je welke hulpmiddelen je nodig hebt als BIM-coördinator en hoe je deze toepast. Denk bijvoorbeeld aan het opstellen van een BIM-protocol of BIM-uitvoeringsplan. Verder leer je:
- hoe je modellen samenvoegt en of deze de juiste informatie bevatten;
- hoe je anderen begeleidt bij de implementatie en toepassing van BIM;
- hoe je BIM-doelstellingen formuleert voor een project en bepaalt wat de toegevoegde waarde is van BIM in een project;
- hoe je een model opzet en 3D tekeningen genereert.
Waarom deze opleiding volgen aan het ROC van Amsterdam?
- Leer alles over het werken met BIM-modellen
- Deze cursus is ook interessant voor bedrijven
- Uitdagende opdrachten die je voorbereiden op de beroepspraktijk
- Sluit de cursus af met een internationaal erkend diploma




Leslocaties
Aanmelden
- Niveau5
- Leerweg-
- StartmomentenGeen startmomenten
- Duur20 weken
Ook iets voor jou?
- niveau5
- typeCursus
- duur20 weken








