Voor volwassenen

Medewerker Facilitaire Dienstverlening (EC-O)

Medewerker facilitaire dienstverlening - 25959

Voor volwassenen
MBO College Centrum
Windroosplein 75, Amsterdam
3
2 jaar
aug 2025
BBL 25959
Introductie

Waarom deze opleiding aan het ROC van Amsterdam?

Wil jij een leuk en afwisselend beroep? Kies dan voor de opleiding Medewerker Facilitaire Dienstverlening (EC-O). Je voert veel verschillende soorten taken uit. Je helpt bijvoorbeeld bij de catering, receptie, schoonmaak of het onderhoud en beheer van gebouwen.

Je volgt deze opleiding via EC-O en haar partners, verzorgd door docenten van het ROC van Amsterdam. De opleiding duurt twee jaar en je combineert school met stage bij erkende leerbedrijven in Groot-Amsterdam. EC-O betaalt jouw opleidingskosten en biedt daarnaast gratis ondersteuning en verzorgt de lesboeken en een leenlaptop.

Daarnaast krijg je hulp bij het vinden van een geschikte stageplek en word je ondersteund door een mentor. Ook word je ondersteund door deskundigen op het gebied van loopbaanbegeleiding en individuele ontwikkeling/maatschappelijke ondersteuning.

Naast de reguliere lessen en stage biedt EC-O extra ondersteuning zoals Nederlands, rekenen en computervaardigheden. Ook krijg je trainingen zoals presentatievaardigheden en sollicitatievaardigheden.

Programma

Je krijgt iedere week twee dagdelen les (3,5 uur per dagdeel). Deze lessen worden gegeven door docenten van het ROC van Amsterdam in het gebouw van EC-O. Je loopt tussen de 16 en 20 uur per week stage of werkt bij een erkend leerwerkbedrijf. EC-O biedt de opleiding aan volwassenen van 27 jaar en ouder uit Groot Amsterdam en Diemen.

Nadat je je hebt aangemeld, volgt een kennismakingsgesprek. Dan maak je ook een toets Nederlands en rekenen. Daarnaast wordt er gekeken naar je ambities en groeimogelijkheden. Na dit gesprek wordt er gekeken of het EC-O-traject bij jou past.
Lees verder

Wat leer je tijdens de opleiding?

  • Helpen bij het aannemen en opslaan van voorraden 
  • Beheer en onderhoud van gebouwen en apparaten 
  • Helpen in de bediening (catering) 
  • Ondersteunend administratief werk voor de directie (secretariaat) 
  • Helpen bij de organisatie van bijeenkomsten en evenementen 
  • Werken bij een receptie 
Ook krijg je extra ondersteuning op gebied van Nederlands, rekenen en computervaardigheden. Daarnaast leer je hoe jezelf presenteert en hoe je moet solliciteren.
Lees verder

Diploma

Als je deze opleiding succesvol afrondt, ontvang je het mbo-diploma Medewerker Facilitaire Dienstverlening.
Lees verder
Praktische informatie

Praktische informatie

Deze opleiding wordt aangeboden en betaald door EC-O en partners.
Lees verder

Lees verder
Neem voor meer informatie contact op met EC-O.

E-mail: contact@ec-o.nl
Telefoon: 06-39841646
Lees verder
Lees verder
Lees verder
Locatie(s)

Locatie(s)

Klik op de marker of locatie voor meer informatie hierover.

Niet beschikbaar

Niet beschikbaar
Niet beschikbaar Niet beschikbaar

Telefoon: Niet beschikbaar

Meer informatie Plan je route

 
Pagina inhoud

Voor welke locatie wil je je aanmelden?

Zit de opleiding die je wilt volgen vol? We willen je graag verder helpen! Neem contact op met het informatiecentrum.
Er is een profiel voor je aangemaakt
In je mailbox vind je de gegevens die je nodig hebt. Daarmee kun je je profiel bevestigen en doorgaan met aanmelden.
Geen open dagen voor deze opleiding
Brochure
Medewerker Facilitaire Dienstverlening (EC-O) Ontvangen per post Downloaden als PDF
Meld je aan